Çiçero full hd izle
9.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.3 /10 (4)
6.6 IMDB Puanı 1 Yorum 4,853 Görüntülenme

Çiçero full hd izle

Çiçero, 2. Dünya Savaşı'nın seyrini değiştiren ve Almanya'nın bozguna uğramasında etkin payı olan casus Çiçero'nun savaştaki etkisini ve savaş sonrası yaşadıklarını konu ediyor. İlyas Bazna, 2. Dünya Savaşı sırasında Ankara’daki İngiliz Büyükelçiliği’nde uşak olarak çalışmaktadır. İçeriden birçok bilgiye ulaşabilen Bazna, Almanlar için casusluk yapmaya başlar ve kendisine “Çiçero” kod adı verilir. İlyas Bazna savaşın seyrini değiştirmesine rağmen T4 uygulamasıyla engellilerin gaz odalarına gitmelerine, iğneyle uyutulmalarına engel olamaz. İlyas Bazna’nın savaştaki etkisini ve savaş sonrası yaşadıklarını beyaz perdeye yansıtacak olan filmin yönetmen koltuğunda Serdar Akar oturuyor.

Hoppala. Nereye bakayım? İçeri. Burada yaşıyorum ben. Hasiktir oradan. Arya Stark’ım ben, burası benim evim. Arya Stark öldü. Üstat Luwin’i çağırtın, Sör Rodrick de olur. Onlar kim olduğumu söyler. Rodrick diye biri yok burada. Üstadın ismi de Wolkan. Erdal Beşikçioğlu, Burcu Biricik sorun o zaman. Kuzeydeki Kral. Abim olur. Binlerce kilometre uzakta. Bak, hava soğuk, bizim de işimiz var. O yüzden siktir ol git. Jon gittiyse Kıştepesi’nin başında kim var? Kıştepesi Leydisi. Leydi Stark. Hangi Leydi Stark? Sen söyle, kardeşiyim diyen sensin. Sansa’ya kardeşinin geldiğini söyleyin. Leydi Sansa sana nefesini tüketemeyecek kadar meşgul. Biz de öyle. O yüzden son kez diyorum, siktir git!

Çiçero ne zaman çıkıyor? internetten izle

Öyle ya da böyle bu kaleye gireceğim. Söylediğim kişi çıkmazsam beni zaten yaşatmazlar. Ama çıkarsam ve Sansa da beni içeri almadığınızı öğrenirse… Tamam, şuraya otur. Şuraya. Sakın kımıldama. Sen Leydi Stark’a haber ver, ben başında dururum. Ben niye Serdar Akar veriyorum… Git sen haber ver. Hayır. Sen gitmezsen ağzına tüm gücümle bir tane yapıştırırım. Bekle demiştik. Hemen yanında İkinci Dünya Savaşı Filmleri Çiçero izle duruyorduk ama… Arkamızı döndüğümüzde gitmişti leydim. Ama kimse değildi, köylünün teki. Gelip bize Sör Rodrick… Rodrick’i sordu. Bir de Üstat Luwin… Luwin aynen. Ama siz hiç merak etmeyin leydim, bulacağız onu. Gerek yok. Nerede olduğunu biliyorum. Artık sana Leydi Stark mı demem gerekiyor? Evet.

Çiçero filmi full izle

Gardiyanlardan kaçmasaydın keşke. Kaçmadım ki. Daha iyi gardiyanlar lazım. Yakışmış sana, Leydi Stark. Jon kaleyi sana mı bıraktı? Evet. Umarım hemen döner. Beni gördüğünde ne kadar sevindiğini hatırlıyorum seni görünce kalbi durur herhalde. Hiç benzemiyor. Yüzünü bilen biri oysaymış keşke. Yüzünü bilen herkes öldü. Biz ölmedik. Joffrey’i öldürdüğünü söylüyorlar. Öyle mi? Keşke ben öldürseydim. Ben de. Başkasının yaptığını duyunca sinirlenmiştim. Listem ne kadar uzarsa uzasın ilk sırada Tarihi, Savaş filmi hep o vardı. Listen mi? Öldüreceğim insanların listesi. Kıştepesi’ne nasıl döndün? Çok uzun hikâye. Seninki de öyledir sanırım. Evet. Pek iç açıcı da değil. Benimki de. Ama hikâyelerimiz daha bitmedi. Evet, bitmedi. Arya… Bran de eve döndü. Eve gelmişsin. Seni handa gördüm. Beni mi gördün? Artık çok şey görüyorum. Bran’in görüleri var.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Çiçero

  Yayın Tarihi:

  18 Ocak 2019

  Senaryo:

  Meric Aydin, Gurkan Tanyas

  Yorumlar (1)