Bebek Geliyorum Demez full hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 641 Görüntülenme

Bebek Geliyorum Demez full hd izle

Filmde hayallerinin peşinden koşan genç bir kadının hamile olduğunu öğrenmesiyle birlikte değişen hayatını konu ediyor. Kocası Alper ile mutlu bir hayatı olan Beste’nin en büyük hayali yazar olmaktır. Hayallerinin peşinden koşmaya karar veren genç kadın kurumsal hayattan kurtularak ilk adımı atar. Tam da bu sırada beklenmedik bir durum ile karşı karşıya kalır. Hamile olduğunu öğrenen Beste’nin hayatı tamamen değişir. Bu güzel sürpriz sadece onun ve kocası Alper’in hayatını değiştirmekle kalmaz, takıntılı ailelerinin ve birbirinden garip arkadaşlarının hayatını da derinden etkiler. Mide bulantıları, uyku basmaları ve birbirinden komik olaylar eşliğinde bir hamilelik geçiren Beste, bebeği ile birlikte hayallerine de kavuşabilecek mi?

Uzun zamandır bu işi Bebek Geliyorum Demez tek parça full izle yapıyorum. Sevinç gösterisi yaptıkları o sahneyi asla unutmayacağım. Yıllardan beri bekledikleri o an sonunda geldi. İşte şimdi sonsuza dek tarihe geçtiler. Milyonlara ilham kaynağı oldular. Beyaz Saray’da Başkan Obama da tebrik etti. El Capitan’ı fethettikleri için sizlerle gurur duyuyorum. Bize her şeyin mümkün olduğunu kanıtladınız. Bitti. Bitti. Tir tir titriyorsun. Üşüdün mü yoksa duygulandın mı? Duygulandım. Tamam. Bunun için çok sıkı çalıştı. O anı, hem acı hem tatlı olarak tasvir ediyor. O kadar zamandır motivasyon kaynağı olan bu iş artık bitti. El Capitan hakkında söylemek istediğin bir şey var mı? O kaya parçasına resmen âşığım. Hayatımın merkezinde yer aldı. Her gün çok minnettar hissediyorum. SportsCenter’da şimdi Tommy ve Kevin’a Bebek Geliyorum Demez 720p izle bağlanıyoruz. Tommy’nin sesinin biraz kısıldığını biliyorum yıl boyunca motivasyon kaynağım oldu. Affedersiniz gün sonra duş almak nasıl bir duyguydu? Bütün dünyayla beraber bende sizi izliyordum. Tek düşündüğüm şuydu “Neden?” Bugünün ilk atışını Kevin Jorgeson yapıyor. an KEVIN, GIANTS STADYUMUNDA Tommy Caldwell’in yeni otobiyografisi The Push…

Bebek Geliyorum Demez Filmi Hakkında Neler Söylendi?

Kırgızistan’da militanlar tarafından esir mi alındın? TOMMY’NİN UÇURUMDAN İTTİĞİ İSYANCI ÖLMEMİŞ Düşen militanın aslında ölmediği öğrenildi. İsyancı yargılandı ve terör, cinayet ve kaçırma suçlarından hüküm giydi. Kevin Morby Bebek Geliyorum Demez yerli film izle I Have Been To The Mountain TOMMY VE BECCA’NIN INGRID ADINI VERDİKLERİ İKİNCİ BİR ÇOCUKLARI OLDU TOMMY TIRMANMA TUTKUSUYLA AİLE HAYATINI BİRLİKTE YÜRÜTMEYE DEVAM EDİYOR KEVIN UZUN ZAMANDIR BİRLİKTE OLDUĞU KIZ ARKADAŞI JACQUI İLE EVLENDİ ŞU ANDA SERBEST TIRMANIŞ YAPACAK YENİ YERLER BULMAK İÇİN YOSEMİTE’Yİ İNCELİYOR Yapabilirsin. FITZ CALDWELL AİLE İŞİNE GİRİYOR Bak. Kaldır. Kaldır. Hadi, biraz daha zorla. Sıkı çalışman ve odaklanman lazım. Yapabilirsin. Sıkı çalışıyorsun. Odaklan. Hadi, Fitz. Oluyor. Yapabilirsin. Hadi, dostum. Hadi. Unutma, güçlü iteceksin. Evet, Bebek Geliyorum Demez bedava izle nefes almayı unutma. Hadi. Evet. Biraz daha. Biraz daha. Hadi, Fitz. Oluyor. Evet. Çok iyi odaklandın. İyi dayandın. Güzel çıktın, dostum. Çak bakalım.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Bebek Geliyorum Demez

  Yayın Tarihi:

  26 Ekim 2018

  Senaryo:

  Hakan Ciga, Isil Senol Kaya, Dogan Yavuz

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?