Bizim İçin Şampiyon full hd izle
9.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.7 /10 (3)
8,5 IMDB Puanı 2 Yorum 5,290 Görüntülenme

Bizim İçin Şampiyon full hd izle

Şampiyon, efsane yarış atı Bold Pilot sayesinde bir araya gelen Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki büyük aşkın hikayesini konu ediyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde, Türk atçılığının önemli ismi Özdemir Atman’ın sahibi olduğu Bold Pilot, at yarışı ile ilgilenmeyenlerin bile sevgisini kazanan bir attır. Bold Pilot ve onun daimi jokeyi Halis Karataş, birlikte unutulmaz başarılara imza attılar. İkilinin 1996 yılı Gazi Koşusu’ndaki 2:26:22’lik rekoru hala geçilemedi. Bold Pilot'ın diğer bir başarısı da, Halis Karataş ve Begüm Atman’ın bir araya gelmesine vesile olması.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bizim İçin Şampiyon izle bölümlerinde Yarın Güney'e, Fırtına Burnu'na gideceksin. Renly Baratheon ile pazarlık yapmanı istiyorum. Renly yanımızda yer alırsa onları sayıca ikiye katlarız. Yeni dostunuzun sizinle başkente gelebilmesine sevindim. Yakın arkadaşlarımın sırlarını asla açık etmem. Gösterdiğiniz bu ihtiyat dillere destan. Buranın kumandanı sen misin? Elimde kraliyet emri var. Taşıdığın bu lağım farelerinden biri için. Gendry adında bir oğlanı arıyoruz. Geri döneceğiz. Daha çok adamla. Adı Gilly. Craster'ın kızlarından birisi. Giderken onu da yanımıza almalıyız. Bir bebeğim olacak, erkek olursa Erkek olursa ne olacak?

  Bizim İçin Şampiyon filmi full izle


  Son sağ kola ihanet ettiğiniz düşünülünce, burada bulunmanız beni rahatsız ediyor. Direkt kraliçe... Kraliçe naibi. Arkadaşınız olduğuna inanıyorsanız da aptalsınızdır. Umarım Duvar'ın keyfini çıkarırsınız. Konseyde dostlarım var Şampiyon konusu! Yeni kumandana. Pyke'a çıkmam lazım. Ben o tarafa gidiyorum Lord Greyjoy. Ben Robb Stark'ın düşmanlarını yok edeceğim o da beni yeniden Demir Adalar'ın kralı yapacak. Saldırıyı ben yöneteceğim. Öyle mi? Ben senin oğlunum, ya kim olacak? Yara? Seni görmek çok güzel kardeşim. Saldırıyı o yönetemez. Adamları kumanda etti. Adamlar öldürdü. Kimse bana taç giydiremez. Ben demirle alırım. Hepiniz dışarı. Bu sersem üstüne vazife olmayan şeylere karışıyor! Senin ve adamlarının gitmesini istiyorum. Ve bunu düzelteceksin. Dışarıda bekle. Lord Kumandan... Şimdi! Lord Kumandan... Bizi yalnız bırak Bizim İçin Şampiyon indir. Ne yaptın?

  Onu takip ettim. Yeni doğan bebeği ormana götürdü. Bu seni ne ilgilendirir? Hayır, anlamıyorsunuz. Bütün oğlanları öldürüyor. Biliyorsunuz. Yabanıllar seninkinden ve benimkinden acımasız tanrılara hizmet eder. O oğlanlar Craster'ın adakları. Adakları mı? Kendi çocuklarını öldürüyor. O bir canavar. Evet, o canavar çoğu zaman korucularımız için yaşamla ölüm arasındaki fark oldu. Aralarında amcan da vardı. Burada verecek Bizim İçin Şampiyon hd izle başka savaşlarımız var. Hoşuna gitsin, gitmesin, Craster gibi adamlara ihtiyacımız var. Ben Onu gördüm. Gördüm. Bir şey o çocuğu aldı. Her ne ise onu bir daha göreceksin. Şimdi atımı hazırla. Şafakta gidiyoruz. Bunu bir daha kaybetme. Gilly. Gidiyorsun. Ben... Sana bir şey vermek istedim. Anneme aitti. Alamam. Lütfen. Almanı istiyorum. Annem onu dikiş dikerken kullanırdı. Dikiş Bizim İçin Şampiyon bedava izle dikerken yanında oturmama izin verirdi. Ona kitap okurdum. Babam öğrenince son verdirdi. Annemden kalan tek şey bu.

  Diğer Adları:

  Champion

  Yayın Tarihi:

  07 Aralık 2018

  Senaryo:

  Ahmet Katiksiz, Serkan Yoruk

  Yorumlar (2)