Çakallarla Dans 4 full hd izle
8.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.5 /10 (2)
4.0 IMDB Puanı 472 Görüntülenme

Çakallarla Dans 4 full hd izle

Serinin sevilen karakterleri Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet hayat mücadelesi içinde ekonomik yetersizlikler sebebiyle aynı evde yaşamaya başlamıştır. Ev arkadaşlığı onlar için uyum sağlanması zor bir şeydir. Günün birinde Berber Hüseyin abi kahramanlarımızın karşısına çılgın ancak cazip bir planla çıkar. Almanya'daki dayıoğlu vefat ettiğinde vasiyet olarak da neyi işaret ettiği belirsiz bir harita bırakmıştır. Bunun bir hazine haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız tutundukları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye yola koyulurlar...
fragman tr dublaj

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  İlk İnsanlar'ın yumruğu. Binlerce yıl önce İlk İnsanlar burada duruyordu. Bir şeyden kaçmak için buraya geldiler. İşe yaradığını da sanmıyorum. Kılıcın. Kralkatili. Gece kaçmış. Nasıl? Jaime Lannister seni aptal yerine koymuş. Sansa ve Arya, Kralın Şehri'nde esir. Onu Kralın Çakallarla Dans 4 tek parça izle Şehri'ne göndermek çocuklarımın hayatını kurtarabilir. Kızın bir isim borcu daha var. Bu adama ismi ver. Jaqen H'ghar. Bu kız adama kendi adını mı verdi? Arkadaşlarımla kaçmama yardım edersen ismi geri alırım. Bu kız ile arkadaşları gece yarısı kapılardan Çakallarla Dans 4 full izle geçip gidebilir. Dışarıda kapıya asılanlar kim? Çiftçinin çocukları olmalı.

  Onları öldürüp yakmış sonra da küçük lordlar olarak mı göstermiş? Çiftliğe kadar gidip, sonra geri geldik. Buranın da bakacakları son yer olmasını umduk. Piçim Kıştepesi'nden birkaç gün uzakta. Kaleyi ele geçirdiği zaman Theon'un elinde kardeşlerim var. kaleye saldırırsak Çocuklara zarar veremez. Kuzey'den canlı ayrılmak için tek umudu onlar. Oğluna haber gönder. Teslim olan her Demir Adalı evine güvenle dönebilecek. Theon Greyjoy dışındakiler. Adamları teklifi duydukları an onu bırakırlar. Mance, Duvar'a ilerleyecek. O zaman da, ordusunun içindeki bir kardeş onlara karşı savaşan adama eşdeğer olacak.

  Bana asla Çakallarla Dans 4 720p izle güvenmezler. Güvenebilirler. Gerekeni yaparsan tabii. Neyi? Anlamalıydım ama ben! Bir hainin piçine güvendim! Onu sen öldüremezsin karga. Frey kızıyla evlenmek istemiyorum. Ben de onunla evlenmenizi istemiyorum. Oraya girerseniz bir daha çıkamazsınız. Ejderhalarım, Ölümsüzler Sarayı'nda ise beni oraya götür. Sihirbazlar da bunu istiyor. Büyüsü çok kuvvetli. Peki benim büyüm? Kıyıya geliyorlar! Çok fazlalar! Üzerlerine ateş yağdırın. Savaş bitti. Biz kazandık. Çakallarla Dans 4 serinin en tatlı filmiPod! Bronn'u veya Varys'i bul. Üstat Pycelle ile burada olduğumu söyle. Hayatta olduğumu söyle. Emredersiniz lordum. Ağrı için bir şey ister misiniz? Ne oldu? Katil ve hain Stannis Baratheon babanızın elinden çarpıcı bir mağlubiyet aldı.

  Diğer Adları:

  Çakallarla Dans 4

  Yayın Tarihi:

  25 Kasım 2016

  Senaryo:

  Murat Seker, Ali Tanriverdi

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?