Cingöz Recai full hd izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (3)
5.1 IMDB Puanı 649 Görüntülenme

Cingöz Recai full hd izle

“İyiliksever hırsız” Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belası Baş Komiser Mehmet Rıza da peşinde.

AŞAMA ISLAK KISIM Başlarda, çoğu şeyin ne işe yaradığını öğreniyorduk. Duvarın tam ortasında an GEÇİŞ yatay ilerlememiz gerekecekti. an GEÇİŞ Hadi. Hadi. Tutunacak bir yer yoktu ama Tommy’nin iyimserliğinden güç Cingöz Recai 720p izle almaya çalışıyordum. Geçişten sonra. metrelik boş bir bölüm var. Tamamen dümdüz. Tırnaklarla bile tutunacak bir yer yok. Geçmenin tek yolu atlamaktı. Çılgınca, dinamik bir hareket. Kevin’ın denemesini görünceye kadar mümkün olduğuna inanmamıştım. Evet, dostum. Çok yaklaştın. Mümkün olduğunu gösterdi. Hadi. Bütün gücünle. Dyno’nun üzerinde arka arkaya düz granitten aşamalar var cilalanmış gibiler. Ama işaret parmağı olmadığı için, Tommy başparmaklarını çok farklı kullanıyor. Kahretsin. Lanet olsun, bu çok zor. B. D. C. A. Bu rotanın zorluğunu anlayabilmek için tırmanma eğimlerini bilmeniz gerekir.

Cingöz Recai Filmi İzlemeli Miyim?

Tırmanışçılar, aşamaların an ACEMİ zorluğunu sayılarla ölçer. an ORTA an İLERİ Sayı ne kadar yüksekse, aşama o kadar zordur. an UZMAN an ELİT . ve seviyesine geldiğimizde an DÜNYA KLASMANI artık virtüözlerden bahsediyoruz. Şafak Duvarı’nda, El Capitan’daki diğer rotaların toplamından fazla zor aşama var. Ben boşa kürek salladıklarını düşünüyordum. Bu bir hayal, Cingöz Recai tek parça izle dostum. Hadi ama. Sonraki birkaç yıl çalışmayla geçti. Her ilkbaharda ve sonbaharda birkaç aylığına geliyorduk. Hadi. Duvarda yaşamak çok yıpratıcı. El Capitan’ın ayaklar üzerindeki etkisi. Yukarıda birkaç gün kalır Aman tanrım. Aşağı düşmesi baya uzun sürdü. Aşağı iner, dinlenir sonra tekrar denerdik. Sürekli yeni zorluklar çıkıyordu. Git buradan! Hadi, Kevin. Yap şunu, dostum. Çok yakında. Bileğim burkuldu. İyi misin, dostum? Kahretsin. Pes etmek için bir sürü neden vardı. Kahretsin. Dostum, sanırım kaburgalarım çıktı ya da kırıldı.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Cingöz Recai

  Yayın Tarihi:

  13 Ekim 2017

  Senaryo:

  Pinar Bulut, Kerem Deren, Peyami Safa

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?