Çocuklar Sana Emanet full hd izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
5.7 IMDB Puanı 384 Görüntülenme

Çocuklar Sana Emanet full hd izle

Geçirdiği trafik kazasının etkisini üzerinden atmaya çalışan iç mimar Kerem'in bir köyde yaşayan şifacı bir kadınla ve diğer köylülerle geçirdiği manevi arınma süreci filmde anlatılıyor.

Bunu nasıl yaparsam yapayım, “neden öyle yaptın” mı diyeceksin? Sadece karpuz istiyorum. Sanni’yi suçlamak istedim çünkü “yedi yıldır” sakatlanmadım ama tırmanış yapmayan bu kızla takılınca sürekli sakatlanmaya başladım” diye düşündüm. Sanki ağaç kestin. “Aktif iyileşme” demeleri, her yerde yürüyeceksin demek değil. Serbest solo yapmazsa sevinirim. Bir yerde serbest solo yapacağını bana önceden haber vermediği için hep minnettar oldum. Gelip “onu yapmamalısın” derdim Çocuklar Sana Emanet tek parça izle ve onu uzaklaştırırdım. Benden uzaklaşırdı çünkü hayatı bundan ibaret. Galiba kendini en canlı hissettiğini, her şeyi en çok hissettiği, en hisli olduğu zaman serbest solo yaptığı zaman. Bunu birinin elinden almayı nasıl düşünebilirsiniz ki? Ben almam.

Freerider’da metrelik bir çatlak tırmanışı. “Sakatlandıktan Üç Hafta sonra” Teçhizatımı ve ayakkabılarımı falan giyerken tek ayak üstünde durabiliyorum. Bunu yapabilmek küçük bir başarı gibi. Sakatlandığımdan beri tırmanma ayakkabımı giymedim. Çok şiş, çok hassas. Maalesef çatlak tırmanışı tamamen ayak bileğine bağlı. Ayak bileğini ciddi olarak burkan bütün arkadaşlarım “normale dönmesi en az altı ay sürer” diyor. Bunu önümüzdeki ay yapmazsam havalar değişir ve önümüzdeki Çocuklar Sana Emanet full izle yılın beklemem gerekir. Birkaç yıl önce bana hiç beklenmedik şekilde düşmediğini söylediğini hatırlıyorum. Şimdiyse bir ayda iki kez düştüğünü gördüm. Ama öyle şeyler duyunca biraz merak etmeye başlıyorsunuz. Beni aramasından önceki gece şöyle bir rüya gördüm: Evimize gelip ağlamaya başladı. Bu beni gerçekten ürkütü çünkü Alex ağlamaz. Serbest solo yaparken düştüğünü söyledi. Bütün yaralarını göstermeye başladı. Rüyamda kolunu sıvadı ve kolundan bir kemik düştü. Berbat bir şeydi. Gerçekten canlı ve feci ürkütücü bir rüyaydı. Sonra ertesi gün beni aradı ve sakatlandığını söyledi. Selam! Merhaba Ingrid! Selam. Merhaba.

Çocuklar Sana Emanet Filmi Ne Zaman TV Düşer?

Nasıl gidiyor? Selam millet. N’aber? Fitz! Selam Tommy. Selam Fitz! Bal kabağı oyacak mısın? Güzel! Bu iyi! Tuhaf görünüyor. Alex şöyle dedi: “Bal kabağı oymakla uğraşmak istemiyorum, hiçbir şey oynamayacağım ve bayramlardan nefret ediyorum.” Eğlendiğim zaman eğlenmeyi seviyorum. Ne zaman eğleneceğimin söylenmesini sevmiyorum. Evet, bence biraz daha şöyle yapmamız gerek. Kıvranıyor. Bilemiyorum. Onu iyi tutuyor musun? Onu bir daha gözüme sokarsan seni bırakırım. Neden bizi Çocuklar Sana Emanet yerli film izle görmek istemiyor? Şaka yapıyorum. Düşürmem. Onu biraz daha kaldırmalısın. Şöyle yap. Güle güle Tom. Şu an çok korkuyor olmalısın. Yeter çünkü çok tedirgin oldum. Gelişim yıllarımda ailemden kimse bana sarılmadı. Sarılmayı yaşındayken falan kendi kendime öğrenmem gerekti çünkü… “herkes sarılıyor, benim de öğrenmem gereken bir şeye benziyor” diye düşündüm. Sonra alıştırma yapmaya başladım. Artık çok iyi sarılıyordum. Evet. Minibüs olan bal kabağını görüyor musun? Gördüm.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Çocuklar Sana Emanet

  Yayın Tarihi:

  23 Mart 2018

  Senaryo:

  Çagan Irmak

  Resimler

  "Çocuklar Sana Emanet full hd izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?