Görevimiz Tatil full hd izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
4.8 IMDB Puanı 542 Görüntülenme

Görevimiz Tatil full hd izle

4 ferdi olan Mutlu ailesinin aile reisi Sıtkı, cimriliğiyle bilinen bir adamdır. Eşi Türkan ise yaşadığı hayattan bıkmış, kocasının aileye olan ilgisizliğinden şikayetçidir. Yıllardır tatile gitmemiş olan çift, terapistlerinin de ikna çabalarının sonuç vermesiyle birlikte bir karavan kiralarlar. Antalya'ya doğru yola çıkan çifti bu yolda kimi aksilikler beklemektedir. Arabaları bozulan çift, Yavaşlar Köyü'ne gitmek zorunda kalır. Köylülerin misafiri olan şehirli çift, burada köylülere öğretecebilecekleri kimi şeyler olduğunu fark eder. Bu ortaklık hem iki kültürü birleştirecek hem de haklı bir mücadeleye destek verecektir...
fragman tr dublaj

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Neredeyim? Burası yeni odanız. Biraz ufak belki ama fazla yere ihtiyacınız yok, değil mi? Artık Kral Eli değilsiniz. Zahmetlerinizin karşılığında Ben, Görevimiz Tatil online izle Baratheon Hanedanı'ndan Joffrey Andal'ların ve İlk İnsanlar'ın meşru kralı Yedi Krallık'ın Lordu ve Diyar'ının Koruyucusu bu vesileyle büyükbabam Tywin Lannister'ı kentin kurtarıcısı ve Kralın Eli ilan ediyorum. Teşekkür ederim Majesteleri. Lord Petyr Baelish, öne çıkın. İyi hizmetleriniz ve zekânız karşılığında Lannister ve Tyrell Hanedanları'nı birleştirdiğiniz için Harrenhal Kalesi'nin size verildiğini ilan ediyorum. Bütün toprakları ve geliri bugünden, sonsuza dek oğullarınıza ve torunlarınıza bırakılacaktır.

  Beni kelimelerin ötesinde onurlandırdınız Majesteleri. Birkaç oğul ve torun edinmeliyim. Sör Loras Tyrell. Hanedanınız yardımınıza geldi. Bütün diyar ve en çok da ben size borçluyuz. Aileniz benden bir şey talep ediyorsa etsin. Sizin Görevimiz Tatil bedava izle olacaktır. Majesteleri. Kız kardeşim Margaery'nin kocası elimizden alındı. Kendisi masumdur. Sizden hanedanlarımız birleştirerek bizi onurlandırmanızı talep ediyorum. Bunu mu istiyorsunuz Leydi Margaery? Tüm kalbimle Majesteleri. Sizi uzaktan severek Görevimiz Tatil filmi full izle geldim.

  Cesaret ve bilgelinize dair öyküler kulağımdan hiç uzak olmadı. Ve bu öyküler içime kök saldı. Ben de güzelliğinize ve zarafetinize dair öyküler duydum ama ama bu öyküler yetersiz kalmış. Aşkınıza karşılık vermekten onur duyardım ama bir başkasına sözüm var. Bir kral sözünü tutmalıdır. Majesteleri. Küçük Konsey'inizin değerlendirmesi sonucunda babasının kellesi ihanetten vurulmuş ağabeyiyse isyanda olan bir kızla evlenmeniz ne uygun ne de bilgecedir. Danışmanlarınız Görevimiz Tatil tek parça izle diyarın iyiliği için size yalvarıyor. Sansa Stark'ı bırakın. Margaery! Margaery'i isteriz! Sizin ve halkımın dileklerini yerine getirmeyi isterdim ama kutsal bir yemin ettim. Majesteleri. Tanrılar nişanlılık sözüne itibar eder ama anısı kutsal babanız bu anlaşmayı Stark'lar çirkin yüzlerini göstermeden önce yaptı.

  Diğer Adları:

  Görevimiz Tatil

  Yayın Tarihi:

  23 Şubat 2018

  Senaryo:

  Murat Seker, Ali Tanriverdi

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?