Hababam Sınıfı Yeniden full hd izle
6.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.2 /10 (5)
5,6 IMDB Puanı 2 Yorum 7,259 Görüntülenme

Hababam Sınıfı Yeniden full hd izle

Hababam Sınıfı serisi filmleri Türk Sineması'nın en önemli yönetmenlerinden Ertem Eğilmez yönetmenliğinde, Kemal Sunal, Tarık Akan, Halit Akçatepe, Şener Şen, Adile Naşit, Ayşen Gruda, Münir Özkul gibi efsanevi isimlerle dönemine damgasını vurmuş ve nesilden nesile herkese kendini izletmesiyle unutulmaz olduğunu kanıtlamıştı. Şimdi ise Doğa Can Anafarta yönetmenliğindeki yeni filmin izleyicileriyle buluşması bekleniyor. Yepyeni oyuncuları ve karakterleriyle Hababam Sınıfı Yeniden filmi Özel Çamlıca Lisesi'nin öğrencilerini konu edinecek. Karma öğretime geçecek olan liseye yatılı olarak kız öğrencilerin gelmesi üzerine ortalık karışır! Yeni gelen kızlar ve erkekler arasındaki eğlenceli rekabete yer verecek olan filmde öğrencilerin başına neler gelecek?

Hayır, bu gerçekten kötü bir fikir. Bu ilaç. Senin için hazırlar. Bunu okumanı söylemem istendi. Hukuk işlerine ben bakıyorum. Düzgün davran. Sen düzgün davran. Bana destek için buradasın, tamam mı? Buradayım Hababam Sınıfı Yeniden tek parça izle çünkü beni yatağımdan kaçırdın. Şaka yapıyor. Olan bu değildi. Uyandı… Umurumda değil. Bunu okumuyorum. Bu senin büyük çıkışın babalık. İşi istiyor musun? Evet, babalık. Hadi gidelim. Ben yaşlı değilim, tamam mı? Dinle. Soyunma odasında kal, tamam mı? Soyunma odasın mı? Hapis demek istedin sanırım. Neden beni radyatöre zincirleyip kurtulmuş olmuyorsun. Çünkü burada bir tane yok. Ciddiyim. Hazır mısın? Aslında burada olmaman gerekiyordu. Hey! Bu benim insan haklarıma taciz. Sen insan değilsin. Bu şu ana kadarki en büyük kalabalığın, değil mi? Ben varım diye, değil mi? Başa çıkabileceğinden Hababam Sınıfı Yeniden 720p izle emin misin? Tabii ki, büyük kalabalıklara alışkınım. Geri sayımın nasıl işlediğini biliyorsun. Işıklar sıfırda yanıyor. Hayır. Işıklar sıfırda kesiliyor Sonra sen yerine geçene kadar ara oluyor sonra yanıyor.

Hababam Sınıfı Yeniden Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Evet, kast ettiğim buydu. Siktiğimin salağı. On Dokuz, sekiz Yedi, altı Beş, dört Üç, iki, bir! Hazır mısınız? WALES’DEKİ EN BÜYÜK ‘LARA DÖNÜŞ PARTİSİ Kontrol bir, iki. Evet. Charlie Ayo burada. ‘lar pop Hababam Sınıfı Yeniden oyuncuları partinize hoş geldiniz. Şehirdeki en iyi retro parti. Vintage ritimler, vintage DJ’ler ve herkes hafta sonuna hazır. Parlayan çubuklarınızı çıkartın. Pardon. Ne zaman “LUV” çalacaksın. Bunların hiçbiri umurumuzda değil. Evet, biraz daha sonra kesinlikle çalacağım, tamam mı? “LUV” çok seviyoruz Dinle tatlım. Sakin, şimdi bir şey çalacağım. Şu an ortamı yıkıyorum. Keyiflen. Dinle dede. Sen kime dede diyorsun? Senin paranı biz veriyoruz, o yüzden şimdi çalabilirsin. Yer altında aşk Yer altına kadar aşk Yer altına kadar aşk Yer altına kadar aşk Yer altına kadar aşk “Soyunma odasında kal” lafının neresini anlamadın? Soyunma odasında kalmak zorunda olmamı. Takma, annemle babama kötü bir kız olduğumu söyleyebilirsin. Bekle, söyleyemezsin çünkü evde yatıyor olmam Hababam Sınıfı Yeniden indir gerekiyordu. bunun yerine Londra’nın dışında rastgele bir gecekondu semtindeyim. Burası Swansea. Her neyse. Bu da ne? Sana görüşme ayarladığım menajerin kartviziti. Menajer, görüşme? Ne zaman? Şimdi. Aa. Büyük adam! Alfa beta Charlie. Eziklerin lordu! Ritmi seviyorum. Daniel Smith. Adımı etraftan duymuşsundur. Hayır. Sadede gel Danny. Zaman para demek. Sende yürek var.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hababam Sinifi Yeniden

  Yayın Tarihi:

  05 Nisan 2019

  Senaryo:

  Evren Erdogan, Ayse Balibey Tanil

  Yorumlar (2)