Hep Yek 3 Titrettin Beni full hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4,3 IMDB Puanı 2,034 Görüntülenme

Hep Yek 3 Titrettin Beni full hd izle

Hep Yek 3, beladan uzak duramayan Altan ile Gürkan'ın maceralarını konu ediyor. Tam bir bela paratoneri olan Altan ile Gürkan, Türkiye'nin ünlü Kabadayılarından birinin şehvet ve şan düşkünü oğlu olan Cevat Bakır’ın hapishaneye düşmesine neden olur. Cevat’ı hapishaneden çıkarmanın yolunu arayan ikili, çareyi Nizam Baba’dan yardım istemekte bulur. Nizam Baba ile anlaşma yapıp, her şeyi yoluna koyduklarını düşünen Altan ile Gürkan, beladan uzak duramaz. Yaptıkları büyük bir hata Altan ile Gürkan’ın, mafyanın ölüm listesinin ilk sırasında yer almasına neden olur. Peşlerine düşen adamlardan kaçan Altan ile Gürkan, kendilerini İstanbul’un en büyük tarihi eser kaçakçısı olan Bilal Özkök'ün düzenlediği yılbaşı partisinde bulur. İstanbul’un en sosyetik isimlerinin buluştuğu yılbaşı partisini birbirine katan ikili, kendilerini bir dizi maceranın içerisine atar.

Acaba nasıl… Vay canına! Neden… Ev sahibi olmak böyle bir şey mi? Sana her gün kahvaltı ve kahve mi hazırlanıyor? Şeyi anlamadım… İçine kahve koyup sonra suyu mu koyuyorsun? Gerçekten karmaşık. Ama o, dünyayı farklı şekilde görüyor. Sanni’ye göre hayatın Hep Yek 3 titrettin beni full izle amacı mutluluk. Sizi memnun eden ve iyi vakit geçirdiğiniz insanlarla beraber olmak. Benim içinse önemli olan performans. Herkes mutlu ve rahat olabilir. Mutlu ve rahat olmakla dünyada iyi bir şey meydana gelmez. Kimse mutlu ve rahat olduğu için büyük bir şey başarmaz. Birinin amacına engel olduğunuzu hissetmeyi asla istemezsiniz. Bunu neden istediğini idrar etmek benim için gerçekten zor. Ama onun hayali bu ve belli ki hâlâ gerçekten istiyor. Mesele savaşçı olmak değil. Konunun ne olduğu çok önemli değil. Bu sizin yolunuzdur ve onda mükemmel şekilde ilerlersiniz. Korkunuzla yüzleşirsiniz çünkü amacınız bunu gerektirir. Bu lanet olası savaşçı ruhu budur. Bence serbest solo zihniyeti, savaşçı kültürüne çok yakın. Bir şeye yüzde odaklanırsınız çünkü hayatınız ona bağlıdır. Sonbaharda vazgeçtiğim hamle şuydu: Sağ ayak şu küçük kenardaydı ve sağ ayağın üstünde durup ona güvenmem gerekiyordu. “Bütün hayatımın sağ ayağımın üstünde durmama bağlı olmasını istemiyorum” diye düşündüm. Ama belki başka yolunu bulabilirim. Bence bu işteki en önemli kısım burası. Bu ilginç çünkü iple tırmanırken hiç önemli değildir ama ipsizken önemlidir. Benim varyasyonum bu. Bilemiyorum. Bence kamera önünde veya başka insanların önünde, sadece gerçekten kendine güvendiği zaman rahat tırmanabiliyor. Baştan beri bu Hep Yek 3 tek parça izle yapımın karşılaştığı ikilem de bu, değil mi?

Hep Yek 3 Filmi Vizyona Girdi Mi?

Bizim orada olmamız daima durumu değiştirecek. Benim için büyük fark yaratan şey geçen yıl geri dönmesi oldu. Biz oradayız diye bunu yapmak zorunda olduğuna dair baskı hissetmedi. Bu gerçekten bana çok şey ifade etti. Anlamı büyüktü. Bunu ister miydin, seni çekmememizi yani? Hayır. Yani… Söylemek zor ama o işi yapmayı, filme alınmasından çok daha fazla önemsiyorum. Anlıyor musun? Evet. İstediğin zaman çizgiyi çekebilirsin. Evet, farkındayım. İstersem kimseye söylemem Hep Yek 3 filmi full izle ve kendi istediğim gibi yaparım. Tabii ki o da ihtimaller arasında ama o da herkesi kandırmak gibi olur. Evet. Yarın uyansan ve şöyle desen: “Var ya, başlarım bütün bunlara, yeterince umursamıyorum, kendimi yeterince iyi hissetmiyorum…” Evet, tabii, öyle yapabileceğimi,… yürüyüp gidebileceğimi biliyorum ama… Yani… Öyle yapmak istemiyorum işte. Etrafımda insanlar olması daha yüksek düzeyde bir hazırlık, daha yüksek düzeyde bir öz güven gerektiriyor. Onun etkisini o kadar azaltmalıyım ki…

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hep Yek 3 Titrettin Beni

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?