Korkuluk Türkçe dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.0 IMDB Puanı 175 Görüntülenme

Korkuluk Türkçe dublaj izle

Louisa Warren yönetmenliğindeki Curse of the Scarecrow, çocukluğunda ebeveynlerinin sonrasında ise kardeşinin intiharının sır perdesini aralamak isteyen June'un intikam arayışındaki Korkuluk ile yüzleşmesini konu ediniyor.

Ebeveynlerinin cinayetine tanık olduktan sonra June ve Carl bütün hayatları boyunca ölümcül bir sırrı saklamak zorunda kaldı fakat hiçbir sır sonsuza kadar sürmez. Yıllar sonra June, kendisini terk eden kardeşi Carl'ın gizemli intiharının akabinde aile evini araştırmak için geri döndü. Gizemli evin içerisinde bulunduğu günden beri sanki ev canlı gibidir. June olanları çözmeye geldiğinde Korkuluk'un bu kez daha kuvvetlenerek yürüdüğünü ve intikam arayışında olduğunu öğrenir.

Korkuluk Türkçe dublaj izle Sana vuruyorlarsa, sen onlara daha sert vur. Sen kendine yetersin. Anladın mı? Kendine yetersin. Arkamdan dolap çeviren bir sisteme karşı nasıl savaşabilirim ki, baba? Onu söyle sen bana! Sözünü tut. Jamal Barry’i bağla. O zaman vazgeçilmez olursun. Haklısın! Silkelen, kendine gel. Kendime yeterim. Hadi bakalım. Yakında Jamal Barry’i bağlayacağım. İşte böyle. Evet. Tamamdır! Mola. Güzel bir sohbetti. Sağ ol, baba. Zili duymadım. İşte benim kızım. Seni seviyorum. O aptal Porsche’u kiraladığıma inanamıyorum. Bu sefer kesin ortak olurum diyordum. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin, kızım. o Adı Will. Birkaç aydır burada. Galiba biraz kalıp, bir içki daha içeceğim, baba. Hesabı ben öderim, zahmet etme. Peki. Moral verdiğin için teşekkür ederim. Bir şey değil. Öyle bakma bana. Selam. Selam. Ne hazırlıyorsun? Sana özel bir kokteyl hazırlamama ne dersin? Bana özel mi? Dur da bir bakayım sana. Hayır, gülme. Bekle bir dakika. Pekâlâ, şimdi şu tarafa dön. o Tamamdır, seni çözdüm. Peki. Yalnız ben votkacı değilim. Viski severim. Dark. Öyle mi? Senfoni dinlemeye gittiğinde, sahneye zıplayıp orkestra şefine daha fazla çelloya gerek olduğunu mu söylüyorsun? Muhtemelen, ama sen devam et. Peki. Buna Her o Her şeyimle ben. Her şeyinle sen. Bayağı iyi. Gül tadı mı alıyorum? Evet. Kakuleli gül şerbeti koydum. Kendim yapıyorum. Koymamı istemediğin Cîroc’la muhteşem bir uyumu var.

Korkuluk Türkiye’de Vizyona Girecek Mi?

Curse of the Scarecrow izle, Korkuluk full hd izle Tatmak ister misin? Tabii pipetimi paylaşmayı sorun etmezsen. Yatak odası nerede demiştin? o Arkada bir yerlerde işte. Git de bul. Sana neler yapacağım, bir bilsen kızım! Göster bana, babacık. Sol tarafa. Bekle. Sola. Sağa! Bekle, dur Sola! Konuşabilir miyiz Bekle! Peki. İşte bu! Tanrım! Tanrım! Nefes alamıyorum! Harikaydı. Evet. Sen de kimsin? Adım Ben. Maskeni ödünç aldım, sorun olmaz umarım. Wakanda’ya hoş geldin. Ne? Ne haber, Ben? Ben! Selam dostum. Brody’nin babası seni ‘da bırakacak sanıyordum. Saat mi Peki Git, biraz Lego oyna. Baba şimdi kalkıyor. Hadi, git oyna. Maskemi almam lazım. Kapa ağzını. Nefes alma. Bir şey söyleme. o Küçük Teşekkürler! Hadi, bebeğim. Git, biraz Lego oyna. Git, Lego oyna. Birazdan geliyorum. Baba şimdi geliyor. Çocuğun mu var? Arkadaşına yatıya gitmişti. Ben de bunu görmesini istemezdim herhalde. Aman Tanrım. Rezalet. Nereye gidiyorsun bebeğim? Asla geç kalmam ben. Öyle çok geç kaldım ki! Çok geç kaldım. Bir de evli misin? Bekle bir dakika. Hayır Karın buraya kaçta geliyor. Pislik! Düşündüğün gibi değil Onun bir maske olmadığını biliyordum.

Korkuluk Filmi full izle – indir

Korkuluk Altyazılı izle Benim için başlangıç rakamı olabilir, ama artık ben de yarıştayım. Ali, selam! Ne iyi ettin de geldin. Merhaba! Devonta ve John’u tanıyorsun, değil mi? Devonta, elbette! Saçın böyle çok güzel olmuş. Senin saçın Teşekkür ederim! Merhaba John. Buradan saçını göremiyorum tabii ki. Sende bir şey var Hayır, asıl sende bir şey var! Aklından bile geçirme, şirin şey. Tanrı’ya şükür, buradasın. Evet. Ön plan sorunu yaşıyoruz. Hayır, sorun çıkamaz, çünkü sözleşmemiz var. Asıl sorun bu. Soru sormuyorum, bilgi veriyorum: Arkanda bir prezervatif var. Ne var? Arkanda bir prezervatif var. Ne var? Aman Tanrım. Al şunu! Zam dönemi gelince bunu hatırla lütfen. Bunu mezara götüreceksin, yoksa seni öldürürüm. Neymiş bu ön plan saçmalığı? Hangi yavşak, sözleşmenin ne anlama geldiğini bilmiyor burada? Dur Kevin! Sen hiç konuşma. Burada Lisa’yı ön plandan şutlamaya çalışan hangi yavşaksa, söyle ona gelsin de bana konuşsun Peki. …sizin gibilerin arkasına saklanmasın. Müthiş. Kendin söylersin, çünkü tam arkanda. Nerede? Ce-ee. Ticaretin bir numaralı kuralı: Kimsenin arkasından yavşak dememelisin. Bunu kim demiş biliyor musun? Hayır, bilmiyorum. Asparagus Chevrolet. Kim? General Motors’un kurucularından biri. Yıl . Ali Davis Seni Joe Dolla ile tanıştırayım, Jamal Barry’nin babası. Ayrıca menajeri. Ve koruması. Ve psikoloğu ve beslenme uzmanı ve antrenörü ve sosyoloğu ve üroloğu. Yani her şeyi. Vay be, çokmuş. Ticaretin ikinci kuralını biliyor musun? Daima herkesin kazanacağı ve memnun ayrılacağı bir plan vardır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Curse of the Scarecrow

  Yayın Tarihi:

  22 Ekim 2018

  Senaryo:

  Shannon Holiday

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?