Mazlum Kuzey Kuddusi 2 full hd izle
9.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.5 /10 (2)
5.7 IMDB Puanı 734 Görüntülenme

Mazlum Kuzey Kuddusi 2 full hd izle

Mazlum Kuzey'in gerçekleştirmeyi düşündüğü büyük bir hayali vardır. Elon Musk'ın uzaya araba yollayacağını öğrenen genç adam, uzaya gidip orada okey masası kurmayı planlar. Bu sayede dünyanın gözü üzerinde olacak ve herkes okey kültürünü öğrenebilecektir. Babası Tahir'den kendisine kalan parayı gözünü kırmpadan bu işe yatıran Mazlum Kuzey, vakit kaybetmeden oyuna hakim olan birkaç arkadaşı ile birlikte uzaya gider. Ancak işler planlandığı gibi gitmediğinde ekip, kendilerini zorlu bir maceranın içerisinde bulur.

Beth sürekli onun yanındaydı bütün bu rotaları beraber tırmanıyorlardı. Kendimizi tırmanmaya adadık. Bu hedeflere ulaşmak için birbirimizi destekledik. Çok iyi bir ekipti. Tırmanış dünyasının ilk çifti olarak Mazlum Kuzey Kuddusi 2 filmi izle biliniyorlardı. “Beth ve Tommy” tek kelime hâline gelmişti. Evlendik. El Capitan’dan dakika uzaklıkta bir arazi satın aldık ve oraya bir ev yaptık. Neredeyse oradayız! Yosemite’de yaşayacak çocuklarımızı orada büyütecek ve tırmanmaya devam edecektik. İkisiyle de çok iyi arkadaştım kapı komşusuyduk. Çok mutlu görünüyorlardı. “Başta hayal bile edemediğim bir hayat sihirli bir şekilde ortaya çıkmaya başladı.” diyordum. Her şey çok iyi gidiyor gibiydi en azından ben öyle düşünüyordum. Ama zamanla küçük çatlakların oluşmaya başladığını fark ettim. Bana karşı neredeyse düşmanlık diyebileceğim bir tavrın ilk işaretleri. Aramızda garip bir gerilim vardı. Şöyle düşünüyordum. “Sekiz yıldır birlikteyiz. Evliliklerde zor zamanlar yaşanabilir. Bunu da aşacağız ve tırmanmaya devam edeceğiz.”

Mazlum Kuzey Kuddusi 2 La Kasada Para Var Ne Zaman Vizyona Girecek?

Sanırım doğal bir şekilde uzaklaştık tırmanma dışında isteklerimiz vardı. Kırgızistan gibi son derece yoğun bir deneyimi yaşamış olmak Yani, çok gençtik. Yıllar sonra belki de, bir şeyler açığa çıkmaya başladı zamanında iyileşmeyen şeyler. Bir noktada, beraber tırmanmamız bizi bir arada tutmak için yeterli olmamaya başladı. Kırgızistan’da Beth o günden dolayı çok fazla sarsılmıştı ve Tommy onları kurtaran kişiydi. Sanırım bundan dolayı bir tür bağımlılık gelişmiş olabilir an TOMMY’NİN ARKADAŞI ama bu gerçek aşk değildi. Sonunda başka birine karşı birtakım hisler beslemeye başladı. Ve Mazlum Kuzey Kuddusi 2 tek parça izle Bunu nasıl özetleyebilirim, bilmiyorum. Biraz konuşması zor bir konu, ama onunla diğer adam arasındaki ilişki öyle bir şekil aldı ki o ilişkiden ayrılması imkânsız hâle geldi. Onu bana tercih etti. Boşanma gerçekleştikten sonra Evet, darmadağın olmuştum. Arabamı Yosemite Vadisi’nin kenarına sürdüm ve karşıdan El Capitan’a baktım. Elimde kalan tek şey El Capitan’mış gibi hissettim. Sabahın erken vakitlerinde duvarın ilk aydınlanan bir kısmı var. Bu yüzden oraya Şafak Duvarı deniliyor. Henüz tırmanılmamış son büyük tek parça hâlindeki kaya.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Mazlum Kuzey & Kuddusi 2 La! Kasada Para Var!

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?