Meteler full hd izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6,3 IMDB Puanı 815 Görüntülenme

Meteler full hd izle

Meteler, Yüzbaşı Kürşad ve 8 askerin yer aldığı Meteler timinin teröristlerle verdiği mücadeleyi konu ediyor. Afrin operasyonunun 43. gününde Meteler timi canları pahasına bölgede bulunan teröristler ve onlara destek veren yabancı unsurlarla zorlu bir mücadeleye girişir.

Sıradaki soru. Sirke mi Temyiz Mahkemesine mi gitmeye hazırlandın? Sen gelmiyor musun? Hayır. Gelemem. Çok yorgunum. Dün gece iyi uyuyamadım. Gelmeyeceğin belliyse neden beni arayıp haber vermedin? Sana şans Meteler tek parça izle dilemek istedim. Özür dilerim. Oraya gitmeme gerek olmadığını söyledin, neden bu kadar kızdın ki? Biraz gerginim, o kadar. Sen ve Bay Cohen bu kez kazanacaksınız, biliyorum. Umarım. Evet, kazanacaksınız. Çünkü elinden gelenin en iyisini yapacaksın. Hastane, bu ilaçların tardif diskinezi gibi yan etkilerinin bu davanın konusu olmadığını çünkü kısa süreli zorunlu yatış yapan hastaların tedavi süresinin üç ila gün olduğunu öne sürüyor. Buna değinir misiniz? Memnuniyetle değinirim Sayın Hakim. Kesinlikle bu davanın konusu. Stanford Tıp Okulundan

Meteler Filmi Vizyona Girdi Mi?

Dr. Harvey Dondershine’ın dediği gibi Bayan Eleanor Riese gibi hastaların çok sayıda kısa süreli yatışında tekrar tekrar maruz kaldığı bu ilaçların kümülatif etkisi her dozu çok tehlikeli yapıyor çünkü küçük bir dozun bile Bayan Eleanor Riese gibi bir hastayı delirtmeyeceğini hiçbir doktor bilemez. Yapılan son çalışmalar, tardif diskinezinin yüzde oranında tekrarladığını gösteriyor. Bu ilaçları kullanan Meteler 720p izle hastaların yüzde ellisi, Sayın Hakim. Ve bu çok kötü bir hastalık. Yüzde deformasyona neden oluyor. Dilin, dudakların ve çenenin istemsiz hareket etmesine neden oluyor. Ama daha kötüsü de var Sayın Hakim. Nefes almayı etkiliyor. Nefes alamıyorsunuz. Solunum cihazına bağlanıyorsunuz. Diliniz o kadar dışarı sarkıyor ki onu ısırmayın diye bazen dişlerinizi çekiyorlar. Sadece tardif diskinezi de değil Sayın Hakim. Bu ilaçlar nöroleptik Malign sendromuna da yol açıyor. Sizi öldürüyor. Evet, onay konusu önemli Sayın Hakim.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?