Özgür Dünya full hd izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
5,1 IMDB Puanı 2,027 Görüntülenme

Özgür Dünya full hd izle

Sektöre bomba gibi düşecek, yapay zeka ile yönetilen bir oyunun hikâyesi aslında Aslı ve babası için bambaşka anlamlar taşımaktadır. Bin bir zorlukla tasarladıkları bu çalışma, dünyada bir ilk olacaktır. Ancak, oyunun piyasaya sürülmesiyle elde edilecek muazzam geliri paylaşmak istemeyen düşmanların varlığından habersizlerdir. Gerçek hayatta yaşanacak çekişmelerin oyun dünyasında zincirleme büyüyen bir savaşa dönüşmesi, Özgür Dünya’ya doğru zorlu bir yolcuğu deneyimletecek herkese. Özgür dünyanın kurtuluşu, babası, arkadaşları ve özgürlüğü için mücadele etmek zorunda kalan Aslı'nın ellerindedir

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Çok değerli bir minibüs. Kedi mi şu? Kediyi ben yaptım. Güzelmiş. Şuna bak. Hepsini kendi başıma yaptım. Aslına böyle iyi görünüyor. Normalde berbat görünüyordu. Evet. "Sevmek" sözcüğüyle... birini sevdiğini falan söylemekle olan ilişkime gelirsek,... hayatım boyunca ailemde kimse o kelimeyi kullanmadı. Annem, ablamla ve benimle hayatımız boyunda sadece Fransızca konuştu. Kendisi Fransızca Özgür Dünya full izle öğretmeni.

  "Je t'aime" falan diyordu. Babamsa hiçbir konuda konuşmuyordu. Kimsenin Charlie'yle duygusal bir bağı yoktu. Charlie'de muhtemelen bugünlerde Asperger dediğimiz bir sendrom vardı. Charlie'nin takıntısına monomani deniyordu. Seyahat etmeye bayılırdı. Alex'in tırmanmak için yaşadığı gibi o da seyahat etmek için yaşardı. Seyahat etmediği zaman durumlar iyi olmazdı. Alex bir şey yapardı ve ona saçma lakaplar takardık. "Hey, mankafa, öyle yapma" gibi aşağılayıcı şeyler söylerdik. O yaştayken kendi değeriniz hakkında bunu öğrenirseniz bir daha aklınızdan çıkacağını sanmıyorum.

  Özgür Dünya Filmi Vizyona Girdi Mi?  Bunu hiç Özgür Dünya tek parça izle hatırlamıyorum. Bence babam kimseyi aşağılamazdı. Bence babam, oyuncu ayı gibiydi ama epey karamsar biriydi. Boşandıklarında ikisi de çok daha mutlu görünüyordu, her şey harika gibiydi ama babam ertesi yaz öldü. İleride her şeyin nasıl olduğunu görmemiş olması gerçekten üzücü çünkü tırmanışımı geliştirmeye çok çaba harcamıştı. Ama kim bilir, belki annem onun bize köstek olduğunu ya da potansiyelimize ulaşmamız için bizi zorlamadığını düşünmüştür. Anlatabildim mi? Annemin en sevdiği söz "presque ne compte pas", yani "az kaldı demek yetmez" ya da "yeterince iyi, yeterince iyi değildir". Bir şeyi ne kadar iyi yaparsam yapayım, o kadar iyi değildir. Kendinden iğrenmenin dipsiz kuyusu. Solo yapma sebeplerimden biri kesinlikle bu. İşte geldik. Düştüğün zaman ne olduğunu hâlâ tam olarak anlamış değilim. Sen biliyor musun? Biraz şey Özgür Dünya bedava izle olsa gerek...

  Neden düştüğümü bilmiyorum ama cildimin sert ve kuru olduğunu biliyorum. Hani hafif yağmur yağdıktan sonra çok rüzgarlı olur ya? Neler olduğunu bildiğini söylememesi tuhaf. "Bir anda düştüm" diyor. Bu beni biraz şaşırttı çünkü hep her şeyin farkındaymış gibi geliyor bana. Belki de her zaman tam farkında değildi. Alex solo yaparken bir zırhı olduğundan bahseder. Bunun bir arkadaşı ya da akrabası olduğunu düşünüyorum. Öyle bir şeye sahip olmanız gerek. Nedeni Özgür Dünya full vizyon filmi her neyse, o olay olduktan sonra, gözümü normalden daha çok açtı bu. Normalde "yapar o, tam bir canavar, ona bir şey olmaz" derdim ama şimdi biraz stresliyim, anlıyor musunuz? Bakın, ben de düşüp ölmek istemem ama kendinize meydan okumak ve, bir şeyi iyi yapmak insana tatmin veriyor.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?