Pembe Flamingolar Türkçe dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 392 Görüntülenme

Pembe Flamingolar Türkçe dublaj izle

Obezite hastası travesti Divine, sürekli yumurta yiyen akıl sağlığı bozuk annesi Edie, ruh hastası oğlu Crackers ve röntgenci arkadaşı Cotton ile birlikte bir karavanda yaşamaktadırlar. Baltimore’daki yerel gazeteler tarafından “Dünya’nın En İğrenç İnsanı” olarak seçilen Divine, görünüşü ve yaptıklarıyla bu tanıma uymaktadır.

Yıllardan beri yaptıkları uyuşturucu ticareti, genç kızları kaçırıp hamile bırakıp çocuklarını eşcinsel çiftlere satmaları ve porno sektöründe bir marka olma yolunda ilerlemeleri nedeniyle bu sıfatı hak ettiklerini düşünen Connie ve Raymond Marble çifti, Divine’a dışkı yollayıp karavanını ateşe verince iki taraf arasındaki savaş başlamış olur. Bundan sonrası ise birbirlerine üstün olduklarını kanıtlamak için yapacakları akla hayale gelmeyecek iğrençlikler silsilesidir.

Pembe Flamingolar Türkçe dublaj izle Yolunun üstünde kimsenin olmadığından emin olunca, nazikçe ve yavaşça kalkacaksın. Kapıya doğru gidip en hızlı şekilde minibüse koşacaksın. Tamam mı? Yakalanırsan hapse girersin. Hapse girmek istemezsin, değil mi? Hayır LGBT Filmleri. Kendinizi hazır hissettiğiniz zaman. Yemek yiyip tüyelim mi? Yirmi saniye. Bir iki.. üç. Ona ne zaman vermeliyiz? Ne zaman olursa sekiz…dokuz.. .. Nuh, onları gemiye koymak için bütün hayvanları toplamaya başlamış. Fareler? Evet, fareleri bile. Ona hiç kimse inanmamış. Herkes ona aptal olduğunu söylemiş. Onları nasıl seçmiş? Bilmiyorum. Ama o herkesi gemiye bindirmiş. Büyk bir fırtına çıktığı zaman.. gemi onları yeni bir yere götürmüş.. orası güvenli ve gerçekten güzel bir yermiş. Neresi? Bilmiyorum.. ama.. Nuh geminin içine baktığında.. Pembe Flamingolar filmi full izle bir hayvanın eksik olduğunu fark etmiş..

Pink Flamingos izle Filmi İzlemeli Miyim?

Pembe Flamingolar oyuncuları Herkesi takip etmek istememiş, onlara nereye gideceğini söylememiş. Peki nereye gitmiş? Uçarak gelmiş.. benim çantama inmiş. Bu senin. Dinle, Bone. Bugün içerde kalman gerekiyor. Tamam mı? Ali, gitmemiz lazım. Bone, yabancılara kapıyı açma, tamam mı? Birkaç gün sonra döneceğim. Beni arayabilirsiniz. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Evet, bana diğer konumumdan ulaşabilirsiniz. Harika. Teşekkürler. Numaram kartta yazıyor. Tamam. Hoşça kalın. Tamam, teşekkürler. Uğradığınız için sağ olun. Sonra Tony bana mesaj attı ..yedi bin dolar verirsek, ay sonunda o yerin bizim olacağını söyledi. Yani şöyle, gelecek ay bin dolar gerekiyor. Düşünsene. Kendi odamız olacak. Kendi yatağımızda sevişeceğiz. Söyle bakalım yeni restoranımı beğendin mi? Fena değil. Kuşlardaki payımı getirdin mi? Dinle, yarın hakkında. Beni oraya götürmelisin. Hadi ama, bunu konuşmuştuk. Onu Bone yapacak. Hadi ama. O benim çocuğum değil. O benim çocuğum değil. İzini süremezler. Bana biraz zaman ver, Pembe Flamingolar tek parça izle tamam mı?

Pembe Flamingolar Türkiye’de Vizyona Girecek Mi?

Pembe Flamingolar indir Bu mekanı daha yeni aldım. Ne var ki…? Yarın hiçbir şey satamayacağını mı söylüyorsun? Hadi ama, para bende, tamam mı? Dövüşten sonra sana payını vereceğim. Uğraşmam gereken daha önemli işler var. Hadi, getirin onları buraya! Selam! Selam! N’aber? Hermano! Bir kuşum var. Evet, biliyorsun, biliyorsun, biliyorsun! Şuraya park et. Girmek için yandaki mavi kapıyı kullan. Tamam! Başla! Yürü! Yürü! Yürü! Yürü! Hazır mısın? Dövüşmek üzere! O, dövüşmek üzere! İşte benim kuşum! Aferin oğluma! Hadi! Bunu al, tamam mı? Ona ihtiyacın olacak. Hadi! Yürü! Ne kuş ama! Param nerede?! Param nerede?! Paramız nerede?! Paramı verin! Lanet olası paramı verin! Çocuğa verin! Elini sık. Evet! Şuna bak! Şuna bak! Bunları almanı ve benim için satmanı istiyorum. Bir tanesi . Kazandığımızı sanıyordum. Tabii ki sen kazandın! Sen bir şampiyonsun. Bu büyük adamların işi. İşin bitince, gelip beni gör, biraz daha satarız. Tamam mı? Sen büyük adam mısın? Girelim, hadi! Tamam, Pembe Flamingolar Altyazılı izle kilitleyin, kilitleyin! Ne kadar? Altmış. Tadına bakayım. Büyük ihtimalle iyi olup olmadığını bilmiyorsundur. Ben sana verdim. Hayır,vermedin. Bunun için ne yapacaksın?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Pink Flamingos

  Yayın Tarihi:

  01 Ekim 1979

  Senaryo:

  John Waters

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?