Şansımı Seveyim full hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 1,456 Görüntülenme

Şansımı Seveyim full hd izle

Çevresinde şanssızlığı ile bilinen Sebahattin, yaşadığı birçok talihsizliğin sonunda büyüdüğü mahalleye geri döner. Sebahattin'in mahalleye dönmesi ile bütün mahalleli başlarına yine birçok iş açılacağını düşünerek endişeye kapılır. Kaderine boyun eğen Sebahattin, mahallede tanıştığı Yaprak sayesinde şansının döndüğüne inanır. Fakat her şey bu kadar kolay olmaz. Yaprak, yıllar önce ah'ını aldığı Durmuş'un kız kardeşidir ve Sebahattin'i kabul etmek için ona bir şart sunar. Sebahattin'in kendisini Durmuş'a affettirmesini ister. Sebahattin, kaderini değiştirmek ve Yaprak'ın kendisini kabul etmesini sağlamak için en yakın arkadaşı İzzet ile plan yapmaya başlar.
fragman tr dublaj

Kimsenin bize ebeveynlik Şansımı Seveyim oyuncuları yapmasını istemeyeceğiz. Seni etrafta istiyoruz. Gabs ve bizim hayatımızda istiyoruz. Gerçekten müzik yapmaya devam etmek istiyorum. Tabii ki. İstediğin zaman konser için vakit vereceğiz. Yok, konser buluyorum. Sadece… Stüdyo zamanı lazım. Kullanmadığım zamanlarda benim stüdyomu kullanabilirsin. Evet, Sara’nın sihirli müzik tozuyla eminim seni oyuna döndürebiliriz. Bu bir iş değil. Bu arkadaş olarak bize yardım etmen, yani arkadaşın olarak, Şansımı Seveyim konusu biz de sana olabildiğince yardım etmek istiyoruz. Demek istediğim sanırım onu okula götürebilirim. Ve ona bakıp yanında olamadığınızda ben olabilirim, ama bakın ben sinir krizleriyle ya da kötü davranışlarla ya da küfürlerle, bana kaltak demesiyle uğraşmak için burada değilim. Sana söz veriyorum.

Bugün panik atak geçirmesi bir uyanış oldu. Daha iyi olacağız. Değil mi? Kesinlikle. Lütfen tamam de. Otobüsü soracağım, tamam mı? Pekala. Teşekkürler. Pekala, görünüşe göre ikimiz kaldık ufaklık. Öyle Şansımı Seveyim indir görünüyor babalık. Evet, bu çok kötüydü. Her neyse. Bu da ne? Benim koşullarım. Evet, doğru. Ben iyi oynamam. Oynamana gerek yok. yaşındayım. Bebek değilim. Senin için atışı pişirmem. Bu yüzden bir aşçımız var. Okula bir şans daha vereceksin, pazarlığa açık değil. Peki ama daha sık otobüs kullanalım çünkü araban kokuyor. Anlaştık mı? Anlaştık. Hayır, ellerin biraz yaş, kusura bakma ter sevmiyorum. Dinle. Bu kadar. Tamam mı Şansımı Seveyim yorum ekşide ne dendi? Eğer yine çuvallarsan. Ben yokum. Hala benim kaltağımsın değil mi? Hey! Bana kaltak deme. Kaltak. Ben kimsenin kaltağı değilim.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Sansimi Seveyim

  Yayın Tarihi:

  25 Ağustos 2017

  Senaryo:

  Ferhat Ergün

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?