Sen Kimsin full hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı 365 Görüntülenme

Sen Kimsin full hd izle

Dedektif Tekin ve trafik polisliğinden emekli İsmail, kayıp bir kız vakasının peşine düşerler. Fakat bu macera başlarına hiç beklenmedik işler açacak, bilmedikleri oyunlara ve hesaplara karışacaklardır. Olayı çözmeye çalışırken kendi bildiklerini okuyan ikili, başlarına gelen işlerden paçayı sıyırmaya çalışırlar...

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Madde o kadar sıcak yanıyor ki odunu, taşı, hatta çeliği eritiyor ve elbette insan etini. Size domuz bokuyla dolu kavanozlarıyla ilgili olur olmaz iddialarda Sen Kimsin filmi full izle bulunan ihtiyarları bir anlatsam Mezhebimizin domuz bokuyla işi olmaz. Kral Stannis benim tanrımdır. Beni kaldırıp, sana hayal dâhi edemeyeceğim bir gelecek verdi. Hepsinin emrini o ateş tanrın mı verdi sanıyorsun? Stannis verdi. Stannis benim kralımdır ama o sadece bir insan. Bunu ona söyleme. İnsanları korkutmak hoşunuza mı gidiyor? Hayır, onları öldürmek hoşuma gidiyor. Öldürmek var olan en güzel şeydir. Tek kızımı uzaklara gönderdin. Şimdi de en büyük oğlumu ölsün diye savaşa gönderiyorsun. Orada olması gerekiyor. Kralları, annesinin eteğinin arkasına saklanmayıp askerlerin yanında savaşırsa askerler de daha vahşice savaşır.

  Sen Kimsin Hangi Kanal Veriyor?


  Stannis, başkente iki günlük mesafede ve kurt da kapıma dayanmış durumda. Casuslarımız, Robb Stark'ın bütün gücünü toplamadan Casterly Kayası'na saldırmayı göze almayacağını doğruluyor. Her zaman her şeyi göze alabilir. Akşam yola Sen Kimsin hd izle çıkacağız. Stark kuvvetlerinin dikkati dağıldı. Şimdi saldırma zamanı. Canım yeğenim, Stannis Baratheon'un buraya geldiğini anlıyor musun? Stannis asla gülmez diyorlar. Ben ona kızıl bir gülümseme vereceğim. Rüzgarı arkamıza alırsak, bir güne Kralın Şehri'nde oluruz. Alacak mıyız peki? Rüzgar adına konuşamam majesteleri. Stannis Kralın Şehri'ni tanıyor. Duvarların en güçlü olduğu yeri ve hangi kapının en zayıf olduğunu iyi biliyor. Çamur kapısı. Buradan karaya çıkacak. Peki Stannis çamur kapısına saldırırsa, bizim neyimiz olacak? TürkçeAltyazı.org İşte oldu. Akıntı aleyhimize. Evet ama rüzgar lehimize. Bizi doğruca Sen Kimsin tek parça izle kapılara götürür.

  Sen Kimsin 2 Filmi Çıktı Mı?


  Eve dönüyorsun. Kralın Toprakları yıldır evim olmadı. Hayatımın çoğunu kraliyet filosundan kaçarak harcadım. Şimdiyse onun üstüne yelken açıyorum. Kraliyet filosu bu. Ve artık kaçakçı değilsin, donanma komutanısın. Tabi ki şu anda bir sürü kraliyet filosu var. Bu geceden sonra yok. Güneş doğduğunda Stannis, Demir Taht'a oturacak. Sen de onun El'i olacaksın. Tanrılar yardım ederse. Tanrı. Baba, tek bir tanrı var ve bizi gözetiyor. Peki ya onları? Hepimizi. Kralın Toprakları'nın halkı sahte kral Joffrey Baratheon'ı seçmedi. Kellesini mızrağın ucunda görmekten memnun olacaklar. Ama önce onu oraya takmalıyız. Gemilerimizin sayısı onlarınkinin on katı.

  Ordumuz ise beş katı. O duvarlar asla geçilmedi ve onları koruyan adamlar Sen Kimsin indir filmi konusu seni gördüklerinde özgürlük için gelen birini değil kenti ateşe vermeye gelen bir yabancıyı görürler. lşığın Lordu'na inanıyorum. Davamıza inanıyorum. Ve kaptanıma inanıyorum. Korkuyor musun aslanım? Şehir düşerse Stannis bulduğu her Lannister'ı yakacak. Tabii ki korkuyorum. Sana zarar vermelerine izin vermem. Ben bir Lannister'ım. Burada bir tercihim yok. Ama bu, senin savaşın değil. Artık benim.

  Diğer Adları:

  Sen Kimsin?

  Yayın Tarihi:

  02 Mart 2012

  Senaryo:

  Ozan Açiktan, Levent Pala, Tolga Çevik

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?