The Dead Dont Die Türkçe dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.4 IMDB Puanı 2 Yorum 3,347 Görüntülenme

The Dead Dont Die Türkçe dublaj izle

“The Dead Don't Die”, aniden patlak veren bir zombi salgınını konu alıyor. Kasabanın yerel polisleri (Adam Driver ve Bill Murray) salgından etkilenmeye başlayan vatandaşları korumak için aksiyona atılmak zorunda kalıyor.

Ben konserleri reddederken, senle Tommi müzik yapıyorsunuz. Sırf sen kızını yatağa götürebil diye. Hey! Yani sadece partilediğim zaman mı senin için iyiyim? Gerçek hayat bu değil. Benim için öyle. Benim, The Dead Don’t Die oyuncuları bizim için olabilir. Bunu sensiz yapamam Astrid. Zaten bensiz yapıyorsun. Bir fark olmayacak ki zaten. Onlar takılsın. Biz de Güney Afrika’ya gidelim. Yeni bir film teklifi aldım. Ne oluyor? Ne? O işi kabul mü edeceksin? Bundan haberin var mıydı? Bir şey söylemememi istedi. Bekle, evlilik teklifi sadece beni yumuşatmak için miydi? Pisliğin tekisin. Hayır, anlamıyorsun. Hayatımı seninle geçirmek istiyorum hayatım. Her yerde müzik yapabilirim dedin. Neden Güney Afrika olmasın? Gabrielle ve okulu ne olacak? Cape Town’da da harika okullar var. Gabrielle. Sen ne istiyorsun? Güney Afrika mı, The Dead Don’t Die tek parça izle Londra mı? Ben ne mi istiyorum? Gerçekten ne istediğim umurunuzda mı? Hepiniz kendinizden utanmalısınız.

The Dead Don’t Die Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Gabs, hadi ama, The Dead Don’t Die konusu Sara. Sara! Kalan tek gerçek arkadaşımdın. Sara ile aramda hiçbir şey olmadı, asla! Evliliğimi mahvettin mi, mahvettin. Hayır dostum. İşin evliliğini mahvetti. Ben değil. Al yüzüğün. Ve siktiğimin buketin. Astrid’i söylemediğim için özür dilerim.. Evet bile dememiştim. Anneme söylediğim için üzgünüm. Bugün biraz… Tam bir sikik felaket miydi? Hey. Küfür etme. Yani… Derin ve anlamlı bir konuşma yapmak zorunda değiliz. Babam yarın sabah için bana şimdiden eski terapistimle Skype seansı ayarladı. Bilirsin… Onu seviyorum ama senden taşınmanı istemesi saçmalık. İlk tanıştığımızda The Dead Don’t Die Altyazılı izle bana ne dediğini hatırla? Bana kaltak deme? Bana bu kadar yetenekli, başarılı ve çok çalışan bir ailem olduğundan şanslı olduğumu söylemiştin. Evet, tam benim söyleyebileceğim bir şey. Hala aynı mı düşünüyorsun? Tüm istediğim bir aile olarak birlikte olmaktı. Tura çıkmak değil, bir oraya bir buraya uçmak değil. Okula gidip normal olmak istedim. Normal mi? Sen normal olamzsın. Astrid ile gitmeyeceğim.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Dead Don't Die

  Senaryo:

  Jim Jarmusch

  Yorumlar (2)